DOŁĄCZ DO NAS

DOŁĄCZ DO NAS

Czujesz wewnętrzną potrzebę zmiany? Obecny styl życia Ci nie odpowiada. Pragniesz wolności? Nic prostszego. Właśnie teraz masz okazję, aby zrobić pierwszy krok do zmiany. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jak. Projekt pijetrawe.pl wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego człowieka. Naszym celem jest zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania, aby każdy mógł cieszyć się większą ilością energii i prowadzić aktywne życie z korzyścią dla swojego organizmu.

dołącz do nas zacznij spełniać swoje marzenia

Prowadzisz kawiarnię, herbaciarnię, restaurację, bar lub inny lokal serwujący napoje. Jest Ci bliska idea zdrowego żywienia. Chcesz wyróżnić się na tle innych lokali. To jest ten czas i to miejsce.

dołącz do GreenSpot i otwórz się na zielone paliwo

GreenSpot to sieć lokali, których właściciele chcąc jeszcze lepiej zadbać o klienta włączyli do oferty napoje na bazie Ekstraktu soku z młodego jęczmienia. To produkt najwyższej jakości, 100% naturalny, uprawiany i produkowany bez dodatku jakichkolwiek środków chemicznych. Przetwarzany na proszek w sposób, dzięki któremu zachowuje wszystkie swoje najlepsze właściwości. Lokale z logo GreenSpot stosują tylko najwyższej jakości ekstrakt soku z młodego jęczmienia. Obsługa lokalu została odpowiednio przeszkolona, aby móc serwować napój w taki sposób, by cieszył nie tylko podniebienie, ale również cały organizm. GreenSpot to gwarancja jakości oraz miłej i fachowej obsługi.

teraz masz okazję zrobić pierwszy krok do zmiany – zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy

telefon

+48.737 494 343

qr kod

_pijetrawe.pl-new

formularz kontaktowy

captcha